Počasí

zdroj: In-počasí

 

Novinky

30.01.2015

17.ročník dětských věřejných závodů
Zveme Vás na dětské veřejné lyžařské závody ve Skiareálu Horní domky Rokytnice nad Jizerou. Veškeré informace naleznete na http://www.osupercenu.cz/ ...více »

30.01.2015

Pašeráckej vejkend 2015
Tak jako každý rok se i letos 20.2.-22.2.2015 uskuteční sjezd pašeráků "Pašeráckej vejkend" Oblekněte se do starého lyžařského oblečení, vemte jasanky a vyražte se pobavit :-) Program a informace zd ...více »

30.01.2015

Historické lyžařské závody
Stejně jako minulý rok, tak i letos bude součástí historického závodu Jazzový večer. Vše se odehraje o víkendu 13. - 15. března 2015 na Hotelu Stráž. Akce se uskuteční za jakéhokoli počasí a za jakéko ...více »

21.12.2014

Jak bude otevřeno o vánočních svátcích
...více »

16.10.2013

Přilby OSBE Proton
Oblíbený model přileb Osbe Proton s ochranným štítem opět skladem. Přilby mají oproti loňskému roku náhradní výměnné plexi v oranžové barvě - je součástí balení. ...více »

archiv novinek »

Zde se nacházíte: » úvodnovinky › ELAN JE OPĚT NA SVĚTOVÉ ŠPIČCE DÍKY DVĚMA PRESTIŽNÍM OCENĚNÍM

Rokytnice nad Jizerou - Ski Sport - ELAN JE OPĚT NA SVĚTOVÉ ŠPIČCE DÍKY DVĚMA PRESTIŽNÍM OCENĚNÍM

ilustrační foto

04.09.2013

Titul „Nejinovativnější značka“ je prestižní ocenění udělované každoročně německou organizací Plus X Award. Značky, které tuto cenu získají, se vyznačují výjimečnými úspěchy v oblasti kvality, ergonomie a zodpovědnosti vůči životnímu prostředí. O tom, že je Elan nejinovativnější značka svědčí i fakt, že získal ocenění v kategorii sportovního vybavení již druhý rok po sobě – je nositelem tohoto titulu i za rok 2012. Kromě Elanu získaly ocenění Nejinovativnější značka roku 2013 také Opel, Philips, Vodafone, Toyota, LG s další.

Porota organizace Plus X Award ocenila Elan také titulem Nejlepší produkt roku 2013.

Firma toto ocenění získala v lyžařské kategorii za své lyže Elan Amphibio 14 Fusion, které již letos získaly cenu Red Dot za nejlepší design.

Leon Korošec, člen manažerského výboru Elanu, je na úspěchy firmy pyšný: „Elan opět dokázal, že stojíme po boku nejúspěšnějších sportovních značek. Navíc se potvrdilo, že jsme na světové úrovni nejlepší, protože jsme nejinovativnější. Inovace je součástí DNA naší firmy a je to koncept, ve který věříme. Inovace vyžaduje nejen trpělivost a znalosti, ale i odvahu. A Elan všechny tyto vlastnosti má. Odráží se to v našich produktech a chceme, abychom takoví zůstali i v budoucnu. Prostě nejlepší.“

Tyto úspěchy komentuje i ředitel společnosti pro produkty a značku Luka Grilc: „Lyžování se zrodilo ve Slovinsku, je to náš národní sport a Elan je firma, která navrhuje a vyrábí nejlepší lyže na světě. Opět jsme dokázali, že jsme světovou jedničkou v inovacích a designu, a to je určující i pro naši budoucnost. Porotu letos oslovily tři modely s technologií amphibio (Amphibio 14, Spectrum and SLX) a model Delight, který představuje nejlehčí dámskou lyži na světě. Rádi bychom všechnu pýchu a chválu, která nás provázela na vyhlášení cen v Kolíně nad Rýnem, předali i všem našim zaměstnancům, partnerům a těm, kteří jezdí na lyžích Elan.“

 
 

« kompletní seznam novinek

 

vytiskni stránku nahoru

 
Ski Sport Rokytnice nad Jizerou

Ski Sport Rokytnice nad Jizerou
512 44 Rokytnice nad Jizerou

Tel.: (+420) 481 523855
Mobil: (+420) 603 574709
email.: skisport@rokytnice.com »

 

 

© Ski Sport Rokytnice nad Jizerou 2007» | mapa webu» | © Webdesign - Destinační společnost Krkonoše s.r.o.» | adm»
Partneři: Krkonoše» | ubytování Krkonoše» | Rokytnice nad Jizerou» | Rokytnice nad Jizerou»
Reklama: Ubytování Vrchlabí | Ubytování Harrachov » | Ubytování Janské Lázně » | Ubytování Strážné » | Ubytování Pec pod Sněžkou »